Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVARMATUR, mässing samt marmor, 1980-tal, 5 ljusarmar, etikettmärkt "Cottex typ A 100", höjd ca 205 cm
Smärre slitage
453065
2017-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här