Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVARMATUR, mässing samt marmor, 1980-tal, 5 ljusarmar, etikettmärkt "Cottex typ A 100", höjd ca 205 cm

Smärre slitage

453065

2017-04-06