Hatthylla funkis
2017-04-06
453068
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATTHYLLA, funkis, 1930-tal, metall, hattpinnar med träknopp, bredd ca 78 cm
Visst slitage