Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

HATTHYLLA, funkis, 1930-tal, metall, hattpinnar med träknopp, bredd ca 78 cm

Visst slitage

453068

2017-04-06