Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLUBSOFFA, skinn, 1930-tal, 3-sits, sitthöjd ca 47, 190x80 cm
Bruksslitage, patina, skador
453084
2017-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här