Clubsoffa 1930-tal

Clubsoffa 1930-tal
Clubsoffa 1930-tal
Clubsoffa 1930-tal
Clubsoffa 1930-tal
Clubsoffa 1930-tal
Clubsoffa 1930-tal
Clubsoffa 1930-tal
Clubsoffa 1930-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBSOFFA, skinn, 1930-tal, 3-sits, sitthöjd ca 47, 190x80 cm

Bruksslitage, patina, skador

453084

2017-04-06