Matts Jungstedt

Matts Jungstedt
Matts Jungstedt
Matts Jungstedt
Matts Jungstedt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTS JUNGSTEDT (född 1924): Blommor i vas, monogramsignerad MJ, daterad á tergo -92, olja på duk, ca 35X45 cm

453118

2017-04-08