Per Fischer oljemålning

Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER FISCHER (1877-1974): Interiör, signerad och daterad Per Fischer -10, olja på duk, ca 71x100 cm

453123

2017-04-06