Paul Jonze oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PAUL JONZE (1883-1973): "Fjällheden rodnar Himmelsrasta", signerad och daterad Jonze 1945, olja på pannå, 49x48 cm
Kuntoraportti
453130
Päivämäärä:
2017-04-06