Paul Jonze oljemålning

Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning
Paul Jonze oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PAUL JONZE (1883-1973): "Fjällheden rodnar Himmelsrasta", signerad och daterad Jonze 1945, olja på pannå, 49x48 cm

Kuntoraportti

453130

Päivämäärä:

2017-04-06