Simeon Öquist oljemålning

Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning
Simeon Öquist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMEON ÖQUIST (1868-1955): Löjfiske, signerad o daterad 1949, olja på duk, ca 43x49 cm

Krackelyr

453135

2017-04-06