Einar Sandberg oljemålning

Einar Sandberg oljemålning
Einar Sandberg oljemålning
Einar Sandberg oljemålning
Einar Sandberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR SANDBERG (1874-1947): Norskt landskap, troligen Lillehammer, signerad och daterad 41? , olja på duk, uppfodrad, 31x38 cm

453139

2017-04-06