Träskål

Träskål
Träskål
Träskål
Träskål
Träskål
Träskål
Träskål
Träskål

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TRÄSKÅL, 1700-tal, rot, bomärke, höjd ca 12, 59x4§ cm

Kuntoraportti

Sprickor, slitage

453140

Päivämäärä:

2017-04-06