Träskål
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TRÄSKÅL, 1700-tal, rot, bomärke, höjd ca 12, 59x4§ cm
Kuntoraportti
Sprickor, slitage
453140
Päivämäärä:
2017-04-06