Golvlampa
Vollendet
2017-04-06
453148
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 2 skärmar, justerbara armar, höjd ca 133 cm
Slitage