Bronsskulptur
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
BROR HJORTH (1894-1968): Flickansike, skulptur, brons, signerad B.Hj, numrerad 17/75, gjutarstämplar H Bergman, höjd 9, 5 cm, monterad i björksockel
Kuntoraportti
453161
Päivämäärä:
2017-04-06