Bronsskulptur

Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur
Bronsskulptur

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

BROR HJORTH (1894-1968): Flickansike, skulptur, brons, signerad B.Hj, numrerad 17/75, gjutarstämplar H Bergman, höjd 9, 5 cm, monterad i björksockel

Kuntoraportti

453161

Päivämäärä:

2017-04-06