Bokhylla teak
2017-04-09
453164
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅP, 1960-tal, teak, svärtade ben, 7 lådor, höjd 121, 140x41 cm
Bruksslitage, fläckar