Bokhylla 1960-tal
2017-04-06
453167
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, teak, 1960-tal, svärtade gavlar, höjd ca 168, bredd 110 cm
Bruksslitage