efter Rubens Atalanta och Meilanion

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Rubens: Atalanta och Meilanion, olja på duk, ca 59x44 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

453189

2017-04-06