Jack Lembeck blandteknik

Jack Lembeck blandteknik
Jack Lembeck blandteknik
Jack Lembeck blandteknik
Jack Lembeck blandteknik

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JACK LEMBECK (USA, född 1942): Power surge, signerad och daterad à tergo Jack Lembeck 1980, olja på duk, 122x102 cm

Kuntoraportti

453200

Päivämäärä:

2017-04-11