Jack Lembeck blandteknik
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JACK LEMBECK (USA, född 1942): Power surge, signerad och daterad à tergo Jack Lembeck 1980, olja på duk, 122x102 cm
Kuntoraportti
453200
Päivämäärä:
2017-04-11