Per Kirkeby akvarell

Per Kirkeby akvarell
Per Kirkeby akvarell
Per Kirkeby akvarell
Per Kirkeby akvarell

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PER KIRKEBY (Danmark, född 1938): Komposition, monogramsignerad och daterad PK -86, akvarell, bladmått ca 40x29 cm

Ej examinerad ur ram

453208

2017-04-08