Inez Leander vy mot Gamla Stan

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INEZ LEANDER (1879-1969): Vy mot Gamla Stan vid Karl Johans torg - Stockholm, signerad Inez Leander, olja på pannå, ca 45x36 cm

453214

2017-04-06