Penny toy Meier Father Christmas

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MEIER PENNY TOY, 1900-talets början, tomte med släde, "Father Christmas toy", litograferad och lackerad plåt, öppningsbart lock på släden, längd ca 10 cm, höjd 7 cm

Lackskador, figuren troligen ej färglagd från början

453217

2017-04-08