Sidobord Minerva

Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva
Sidobord Minerva

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, sidobord, "Minerva", 1950/60-tal, France & Daverkosen, Danmark, teak, tidningshylla med flätad rotting, skyltmärkt höjd 58, 71x52 cm

Slitage, ringmärken

453220

2017-04-06