Herrbetjänt
2017-04-08
453226
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HERRBETJÄNT, betsat trä, 1900-talets andra hälft, höjd ca 109 cm
Smärre slitage