Serveringsvagn
2017-04-08
453233
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets senare del, glas och metall, på hjul, löstagbar bricka, höjd ca 69, 90x43 xm
Bruksslitage, glasskada