Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KISTA, 1900-talets början, rödmålad, höjd ca 57 79x53 cm enligt uppgift tillhört Von Rosen

Slitage, skador

453249

2017-04-08