Klubbat för:
1 500 SEK
1 200 SEK
FOTOGRAFI, AUTOGRAF DROTTNING VICTORIA, ram i förgylld metall krönt med krona, kulfötter, fasettslipat glas, otydlig påskrift med datering, total höjd ca 21 cm
Glas med nagg, fotografi blekt
453255
2017-04-08