Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, fanerade med valnöt, lösttagbart skuret krön, invändigt med hylla och bakstycke med glas, höjd ca 181, 97x43 cm, nyckel finns
Anluppet spegelglas, slitage
453256
2017-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här