Vitrinskåp 1800-talets slut

Vitrinskåp 1800-talets slut
Vitrinskåp 1800-talets slut
Vitrinskåp 1800-talets slut
Vitrinskåp 1800-talets slut
Vitrinskåp 1800-talets slut
Vitrinskåp 1800-talets slut
Vitrinskåp 1800-talets slut
Vitrinskåp 1800-talets slut

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, fanerade med valnöt, lösttagbart skuret krön, invändigt med hylla och bakstycke med glas, höjd ca 181, 97x43 cm, nyckel finns

Anluppet spegelglas, slitage

453256

2017-04-08