Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 2-delat, rokoko, 17/1800-tal, betsad furu, höjd 206, 114x47 cm, nycklar finns

Renoverat, kompletterat, slitage

453257

2017-04-08