Skåp rokoko
Valmis
2017-04-08
453257
| Korkein tarjous | 8 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
SKÅP, 2-delat, rokoko, 17/1800-tal, betsad furu, höjd 206, 114x47 cm, nycklar finns
Renoverat, kompletterat, slitage