Byrå Karl Johan Göteborgshallstämpel
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Karl Johan, J. A. Åkerman, etikettsignerad, Göteborgshallstämpel 1819, fanérad i mahogny med intarsia föreställande Kvinna och lejon, översta lådan med inredning höjd 82, 98x48 cm, nyckel finns
Fanérskador, skiva med ytslitage, fanerlagningar
453259
2017-04-08