Undertallrikar, 12 st, tenn

Undertallrikar, 12 st, tenn
Undertallrikar, 12 st, tenn
Undertallrikar, 12 st, tenn
Undertallrikar, 12 st, tenn
Undertallrikar, 12 st, tenn
Undertallrikar, 12 st, tenn
Undertallrikar, 12 st, tenn
Undertallrikar, 12 st, tenn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st , tenn, stämplade Gränna, diameter 27 cm

Bruksslitage

453262

2017-04-11