Stolar sk Bellmansstolar

Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar
Stolar sk Bellmansstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, sk Bellmansstolar, betsade, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Renoverade, slitage

453268

2017-04-08