Camille Corot etsning

Camille Corot etsning
Camille Corot etsning
Camille Corot etsning
Camille Corot etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAMILLE COROT (Frankrike, 1796-1875): "Campagne Boisée), signerad i plåten Corot, utförd 1866, bildyta ca 10x13 cm
:

Bladet något fläckigt

453279

2017-04-10