Signallampa/ morselampa AGA

Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA
Signallampa/ morselampa  AGA

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SIGNALLAMPA/ MORSELAMPA, 1900-talets början, AGA, svartlackerad mässing, skyltmärkt Gasakumulator Stockholm, höjd ca 24, 42 cm

Senare remmar, bruksslitage

453325

2017-04-08