Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, s.k. "Leksand modell", 1800-tal, gustaviansk provins, betsade, sitthöjd ca 47 cm

Renoverade, slitage

453327

2017-04-08