Beck o Jung litografier
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (4), "Triple Disc", "Triple Lift", "Triple Delta", "Double Nurse", signerade och daterad Beck o Jung 1978, 89/150, litografier, bladstorlek ca 24,5x46 cm
En monterimg med skadat hörn
453351
2017-04-08