Beck o Jung litografier

Beck o Jung litografier
Beck o Jung litografier
Beck o Jung litografier
Beck o Jung litografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (4), "Triple Disc", "Triple Lift", "Triple Delta", "Double Nurse", signerade och daterad Beck o Jung 1978, 89/150, litografier, bladstorlek ca 24,5x46 cm

En monterimg med skadat hörn

453351

2017-04-08