Beck & Jung litografier
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (4), "Foxlift I", "Foxlift II", "Delta", "Tree too Love", signerade och daterad Beck o Jung 1978, 130/150, litografier, bladstorlek ca 63x47,5 cm
Bladen lösa i ram
453355
2017-04-08