Tennljusstakar i rokoko

Tennljusstakar i rokoko
Tennljusstakar i rokoko
Tennljusstakar i rokoko
Tennljusstakar i rokoko
Tennljusstakar i rokoko
Tennljusstakar i rokoko
Tennljusstakar i rokoko
Tennljusstakar i rokoko

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, rokoko, 1700-tal, Samuel Marnel (Stockholm 1748-75), höjd 21 cm

Båda med lagningar

453356

2017-04-08