Butiksdisplay

Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay
Butiksdisplay

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUTIKSDISPLAY, "AB Stockholms Kexfabrik", 1900-talets första hälft, bemålat trä, medföljer gör plåtburk, höjd ca 130, bredd 78 cm

Bruksslitage, färgbortfall

453363

2017-04-08