Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUTIKSDISPLAY, "AB Stockholms Kexfabrik", 1900-talets första hälft, bemålat trä, medföljer gör plåtburk, höjd ca 130, bredd 78 cm
Bruksslitage, färgbortfall
453363
2017-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här