Butiksdisplay
Closed
2017-04-08
453363
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BUTIKSDISPLAY, "AB Stockholms Kexfabrik", 1900-talets första hälft, bemålat trä, medföljer gör plåtburk, höjd ca 130, bredd 78 cm
Bruksslitage, färgbortfall