Verktyg verktygslåda
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VERKTYG, övervägande 1900-tal, något verktyg eventuellt äldre, trä och metall, bl a tvingar, hyvlar, klubbor, smygvinkel, ritsmått, navare, vinkelhakar, hopfällbar tumstock, måttband, passare, i verktygslåda, grönmålad,1900-talets första del, 32x37 cm, l 70 cm
Skador, slitage
453374
2017-04-11