Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK HÖGLUND (1931-1998): Förlaga till kyrkfönster i Lessebo kyrka, signerad Erik Höglund Boda glasbruk, akvarell, ca 25x30 cm
453376
2017-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här