Erik Höglund bemålad trärelief

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1931-1998): Förlaga till kyrkfönster i Lessebo kyrka, signerad Erik Höglund Boda glasbruk, akvarell, ca 25x30 cm

453376

2017-04-08