Väggappliquer i brons

Väggappliquer i brons
Väggappliquer i brons
Väggappliquer i brons
Väggappliquer i brons
Väggappliquer i brons
Väggappliquer i brons
Väggappliquer i brons
Väggappliquer i brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, förgylld brons, nyrokoko, 1800-talets slut, för 2 ljus vardera, djup 27 cm, lösa prismor medföljer

Bristningar

453377

2017-04-08