Samesked i silver
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SAMESKED, silver, 1800-tal, otydliga stämplar, längd 12,5 cm
Kuntoraportti
453381
Päivämäärä:
2017-04-08