Samesked i silver

Samesked i silver
Samesked i silver
Samesked i silver
Samesked i silver
Samesked i silver
Samesked i silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SAMESKED, silver, 1800-tal, otydliga stämplar, längd 12,5 cm

Kuntoraportti

453381

Päivämäärä:

2017-04-08