Elastolin figurer
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELASTOLIN FIGURER, 20 st., 1930-50-tal, bestående av: indianer och cowboys samt enstaka riddare, varav 2 till häst, dessutom medföljer ca 29 st figurer av andra fabrikat, bl.a Dinky Toys, Fleischmann, Vilmer
Diverse skador, färgbättringar, lagningar
453387
2017-04-08