Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELASTOLIN FIGURER, 20 st., 1930-50-tal, bestående av: indianer och cowboys samt enstaka riddare, varav 2 till häst, dessutom medföljer ca 29 st figurer av andra fabrikat, bl.a Dinky Toys, Fleischmann, Vilmer

Diverse skador, färgbättringar, lagningar

453387

2017-04-08