Lennart Jirlow akvarell

Lennart Jirlow akvarell
Lennart Jirlow akvarell
Lennart Jirlow akvarell
Lennart Jirlow akvarell

Klubbat för:

8 600 SEK

Arviointi

9 000 SEK

Kuvaus

LENNART JIRLOW (född 1936): Mansfigur med pipa, signerad L. Jirlow, akvarell på krognota, ca 19x8 cm

Kuntoraportti

453411

Päivämäärä:

2017-04-08