Lennart Jirlow akvarell
Klubbat för:
8 600 SEK
Arviointi
9 000 SEK
Kuvaus
LENNART JIRLOW (född 1936): Mansfigur med pipa, signerad L. Jirlow, akvarell på krognota, ca 19x8 cm
Kuntoraportti
453411
Päivämäärä:
2017-04-08