Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Sittande modell, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 115x89 cm
453419
2017-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här