Stig "Slas" Claesson

Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Sittande modell, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 115x89 cm

453419

2017-04-08