Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, med uppsats, fanerad i valnöt, 1800-tal, senempire, skåpinredning med lådor och hyllplan, höjd ca 87, 114x62 cm

Sprickor, ytskador

453451

2017-04-08