Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INDUSTRIPALL, 1900-talets första hälft, höjd 50 cm, diameter 35 cm, höjd och sänkbar
Färgfläckar, slitage
453480
2017-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här