Burk med lock silver samt jade

Såld för:

62 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BURK MED LOCK, silver samt jade, Kina, 1900-tal, dekor av figurscener i flodlandskap, höjd ca 18,5 cm, träsockel medföljer

Slitage

453500

2017-04-09