Raul Meel

Raul Meel
Raul Meel
Raul Meel
Raul Meel

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAUL MEEL, "Gold rush" signerad samt daterad 94, och med texten S P I, 7 tavlor till en komposition, collage med målade detaljer, varje tavla ca 28x25 cm

453517

2017-04-08